Jdi na obsah Jdi na menu
 


MULTICH. YASANI  IRAM

Obrazek

ČESKÝ ŠAMPION

SLOVENSKÝ ŠAMPION

RAKOUSKÝ ŠAMPION

NĚMECKÝ ŠAMPION

                                                    POLSKÝ ŠAMPION

ŠAMPION PRO KRÁSU A VÝKON

KLUBOVÝ VÍTĚZ 2009

ŠAMPION KCHCH 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH ČR
                                                                      
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH SR
                                                                      
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
                                                                      
SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION
                                                                      
RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPION

ObrazekVýsledky výstav 2007Obrazek

MV ML.BOLESLAV

Třída štěňat

1.9.2007

p.Misterka Wieslawa

PL

Yasani Iram

Z Allahovy Země VN1

MV PRAHA

Třída dorostu

17.11.2007

p. MUDRA

CZ

 

Yasani Iram

Z Allahovy Země VN1

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekVýsledky výstav 2008Obrazek

 

mezitřída

DATUM

MÍSTO:

TŘÍDA:

ROZHODČÍ:

VÝSLEDKY:

19.1.2008

 

MVP

Nürnberg D

 

mladých

 

 

http://www.afghans4u.de/

Jochen H.Eberhard / D

V3

9.2.2008

MVP BRNO

mladých

 

p.SOSNOVÁ

 http://www.afghans4u.de

 

V1,CAJC

2.3.2008  

CACIB MÜNCHEN

mladých

 

Jean Brixhe,B

 

  V1,Jgd.VDH DWZRV 

Jugendsieger Bayern

22.3.2008

CACIB

PRAHA

 

mladých


paní Libuše Ubrová

V1,CAJC

5.4.2008  

CACIB BERLÍN

.mladých

paní Libuše Ubrová

V2

res.Jgd.VDH DWZRV

 

12.4.2008

 

CACIB WIESELBURG

 

mladých

 

Bedrich Meszaros,SK

http://www.afghans4u.de/

V1

Jugendbester

19.4.2008

CACIB Č.BUDĚJOVICE

mladých

Libuše Ubrová

V2

20.4.2008

KV KCHCH - Č.BUDĚJOVICE

mladých

RONOVSKÁ

V2

Klubový vítěz mladých

26.4.2008

CAC
DRESDEN

mladých

Marlies Müller / CH

Jgd.res.CAC, res.VDH DWZRV
V2

4.5.2008 BANSKÁ BYSTRICA mladých MVDr.PAVLÁSKOVÁ V1,CAJC
16.5.2008 SVCH BRATISLAVA mladých Lotte
Jorgensen / DK
VD
17.5.2008 CACIB BRATISLAVA mladých Elmar Sistermann /D V2
18.5.2008 CACIB BRATISLAVA mladých Malo Alcrudo Rafael /E  V2
24.5.2008 MV LITOMĚŘICE mladých

Mudra Antonín   click

V1,CAJC
31.5.2008 CACIB SALZBURG mladých

Ruth Wagner / LUX  click

V1,JUGENDBESTER, JG BIG 2
6.6.2008 CAC SENEC otevřená Guniš Miroslav/ SK V1,CAC
8.6.2008 CACIB NITRA mladých Pichard Laurent / CH V2
28.6.2008 CACIB Brno mezitřída Iveta Vojteková /SK V1 CAC
19.7.2008
NV ML.BOLESLAV
mezitřída Růžičková  Marta V2,r.CAC

3X víkendový

veleúspěch Yasaniho v Bratislavě!!

15.8.2008 KV KCHCH BRATISLAVA mladých VIJA KLUČNIECE/ LV V1,CAJC
16.8.2008 CACIB BRATISLAVA MEZITŘÍDA GRUNHEID
JEAN-LOUIS M. / F
V 1,CAC
17.8.2008 CACIB BRATISLAVA mladých JIPPING GERARD /
NL

V1,CAJC
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

23.8.2008 NATIONALE INNSBRUCK mladých WILFRIEDE
SCHWERM-HAHNE / D

V1,

JUGENDBESTER

24.8.2008

INTERNATIONALE INNSBRUCK

mezitřída LISBETH MACH /CH V2,R.CAC
 30.8.2008  MV ML.BOLESLAV
 mezitřída  Panuška Vladimír  V1, CAC
 6.9.2008  CAC  TRAUTSKIRCHEN
 mezitřída  PIOTR KRÓL,/PL
 V2,R.VDH
 7.9.2008  CAC  TRAUTSKIRCHEN
 mezitřída  UWE FISCHER /D
 V1,VDH,R.CAC
 13.9.2008  NATIONALE LEIPZIG
 mezitřída  BIRGIT PIESIK -D
 V1,VDH,CAC
 14.9.2008  INTERNATIONALE LEIPZIG
 mezitřída  Dr.Wilfried Peper- D

 V1,VDH,CAC,

r.CACIB

28.9.2008  MV Č.BUDĚJOVICE
 mezitřída  MVDr.Michaela Pavlásková
 VD
 3.10.2008  EURO DOG SHOW BUDAPEST
 mezitřída  CARLA MOLINARI /P
 V2,R.CAC
 4.10.2008  CLUB SHOW BUDAPEST
 mezitřída  GÖRAN BODEGARD / S
 V 4
 11.10.2008  KV  AFGÁN KLUBU  PRAHA
 mezitřída  BOUČEK FRANTIŠEK
 V1,CAC
 18.10.2008  NV BRNO
 mezitřída  MVDr.Pavlásková Michaela
 V2,R.CAC
 2.11.2008  CACIB  NITRA
 mezitřída  Štefík Štefan/ SK
 V1, CAC
 15.11.2008  MV  PRAHA
 mezitřída  Sosnová Věra
 V2, R.CAC
 6.12.2008  CACIB WELS  mezitřída  Robert BLÜMEL /A
 V1, CAC
 7.12.2008  CACIB WELS
 mezitřída  Günther EHRENREICH/ A
http://www.afghanen.de/
 V1, CAC
 
   
 

 

 

 

 

  2009

11.1.2009  NV  Olomouc mezitřída Fintorová Ludmila/ SK V1,CAC
 17.1.2009  CACIB NÜRNBERG  mezitřída  BLÜMEL Robert / AT

 V2,R.VDH,

R.CAC.,

R.CACIB

7.2.2009  MV  BRNO  mezitřída  Sistermann -D

 V2,r.CAC

 

 7.3.2009  CACIB GRAZ
 otevřená  BLÜMEL Robert/AT
 V2,R.CAC
 29.3.2009  CAC NITRA
 šampionů  Ludmila Fintorová/ SK
 V1,CAC
 4.4.2009  CACIB WIESELBURG  otevřená  Iveta Vojtekova /SK

 V1,CAC,

R.CACIB

 5.4.2009  CAC DRESDEN  otevřená  Wolfgang Baumann/ D
V2.R.VDH, R.CAC
 25.4.2009 MV Č.BUDĚJ.
 šampionů  Fintorová L./ SK
 V2,R.CAC
 26.4.2009  KV  KCHCH
 otevřená  Holmerová Zdeňka
 V1,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ,BOB
 2.5.2009  MV PRAHA
 otevřená  Petrusová Hana
 V2,R.CAC
 17.5.2009  JELENIA GORA
 otevřená Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska/PL
 V1,CWC
 27.6.2009  MV BRNO
 šampionů  Levente Miklós/H
 V1,CAC
 8.8.2009  MOJMÍROVCE  šampionů  Bitte Ahrens/ I
 V4
 9.8.2009  MOJMÍROVCE  šampionů  Fréderic Maison/ F
 V2
 15.8.2009  PŘÍVRAT  šampionů  Petrusová Hana
 V2, R.CAC
 21.8.2009  WELS  šampionů  Blümel Robert /A
 V1,CAC
 22.8.2009 
 WELS  šampionů Ing. Štefik Štefan /SK
 V1,CAC.R.CACIB
 23.8.2009  WELS  šampionů  Gerard Jipping/NL
 V2,R.CAC,R.CACIB
 5.9.2009  KV RYBNÍKY
 vítězů  Liliane De Ridder-Onghema/B
V1,KRAJSKÝ VÍTĚZ,BOG
 12.9.2009
CACIB LIPSKO
 šampionů  Elmar Sistermann/D
 V3
 13.9.2009 CACIB LIPSKO  šampionů  Marie Christine Delabelle-Amand/ B
 V2,R.CAC
 26.9.2009  CACIB WROCLAW
 otevřená  Maciej Lipiec /PL
V1, CWC.,R.CACIB
 4.10.2009  CACIB KOMÁROM
otevřená
Jorge Nallem/ URUGUAY
 V1,CAC,CACIB
 9.10.2009  WORLD  DOG SHOW BRATISLAVA
 otevřená  Canalizo Michael L./USA
  VÝBORNÁ
 24.10.2009  MV Č.BUDĚJOVICE
šampionů
 Primož Peer/SLO
 V2,R.CAC,R.CACIB
 7.11.2009  MV PRAHA
 šampionů  Božena Ovesná
 V2,R.CAC
 28.11.2009  CACIB BUDAPEST
 otevřená  Petik Zsuzsanna/H
 V1,CAC,CACIB
 29.11.2009  CACIB BUDAPEST
otevřená
 Lisbeth Mach/CH
 V3
 5.12.2009  NV  NOWA RUDA
otevřená
 Jan Ryk/PL
 V1,CWC
         

 

                                       2010

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Fota z výstav

 

 

Jazyky

ČeštinaEnglishDeutsch


Poslední fotografie


Facebook

Toplist

HTML


Archiv

Kalendář
<< září / 2017 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 330159
Měsíc: 5487
Den: 217